МАШКА МАИЦА ЗА ТРЧАЊЕ KALENJI

МАШКА МАИЦА ЗА ТРЧАЊЕ KALENJI

Ние ја дизајниравме оваа маица за мажи кои тренираат атлетика во топло време .Оваа удобна и дишлива маица ќе биде неопходна за вежбање на топло време .

 • Дополнителни информации

  КАРАКТЕРИСТИКИ ЗА ИСПУШТАЊЕ ПОТ 
  Ве одржува суви дури и при интензивно потење.
  БРЗО СУШЕЊЕ
  Синтетичка ткаенина која обезбедува брзо сушење.
  ЕКОЛОШКИ ДИЗАЈН 
  Оваа маица е изработена од рециклирани компоненти.
ден939,00Price
Величина
Боја: Сина

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0