ЖЕНСКИ ДУКСЕР ЗА ТРЧАЊЕ KALENJI

ЖЕНСКИ ДУКСЕР ЗА ТРЧАЊЕ KALENJI

Наменето за оние кои сакаат да бидат заштитени од студот додека џогираат. Овозможува идеална удобност на температура помеѓу 4 ° C / 7 ° C. Можете да ги носите личните работи во двата џебови од страна.

 • Дополнителни информации

  ТОПЛИНСКА ИЗОЛАЦИЈА
  Главната компонента обезбедува топлинска изолација при пониска температура. 

  ЕЛАСТИЧНОСТ

  Raglan ракавите овозможуваат поголема слобода на движење.

  ФЛЕКСИБИЛНОСТ

  Овозможува поголема погодност и удобност при вашите движења благодарение на еластичната ткаенина

ден1.099,00Price
Број
Боја: Сина

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0