ПЛАНИНСКИ (OFF-ROAD) ВЕЛОСИПЕД - 27,5 ТРКАЛА 21 БРЗИНИ - СИВА - ST100 ROCKRIDER

ПЛАНИНСКИ (OFF-ROAD) ВЕЛОСИПЕД - 27,5 ТРКАЛА 21 БРЗИНИ - СИВА - ST100 ROCKRIDER

Возете беспрекорно и без пречки: лесна алуминиумска рамка и тркала опремени со двојни бандажи од 27,5 ''.

  ден21.999,00Price

  Повеќе

  Охридска бр.50

  Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

  Тел: 070 643 191

  Детали

  Социјални мрежи

  Мејлинг листа

  Известување за специјални понуди

  ©2019 SPIKEX

  0