ПЛАНИНСКИ OFF-ROAD ВЕЛОСИПЕД 900ROCKRIDER

ПЛАНИНСКИ OFF-ROAD ВЕЛОСИПЕД 900ROCKRIDER

Cross Country (XC) е дизајниран за оние кои преферираат планински велосипедизам. Изберете го најдоброто за себе и надминете ги сопствените граници.

  • ПРИДОБИВКИ

    Прецизно сопирање со помош на сопирачките TEKTRO на рачката 

    Амортизерот ги апсорбира сите удари: MANITOU од 100 мм со систем за брзо заклучување на рачката.

     

ден53.999,00Price

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0