МАШКА ВИНД ЈАКНА ЗА ТРЧАЊЕ KALENJI

МАШКА ВИНД ЈАКНА ЗА ТРЧАЊЕ KALENJI

Нашите дизајнери за трчање го дизајнираа овој производ за вашите тренинзи во дождливо време.Ако времето е облачно и врнежливо, оваа јакна не дозволува вашиот тренинг да биде одложен.

 • Дополнителни информации

  ВОДООТПОРЕН 
   ветропорен мантил благодарение на водоотпорните рабови.

  ЛЕСНОТИЈА

  Лесната и мазна ткаенина ви дава максимална удобност

  ВЕНТИЛАЦИЈА

  Преку добрата ткаенина на овој материјал се обезбедува вентилација на телото

  ФЛЕКСИБИЛНОСТ

  Овозможува поголема погодност и удобност при вашите движења благодарение на флексибилната ткаенина

   

   
   
   
ден3.399,00Price
Величина
Боја: Сива

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0