МАШКИ ХЕЛАНКИ KALENJI

МАШКИ ХЕЛАНКИ KALENJI

Овие хеланки ве штитат од ладното време.Тие ви се неопходен  дел од вашиот тренинг во студените денови.

 • Дополнителни информации

  ТОПЛИНСКА ИЗОЛАЦИЈА
  Главната компонента ви овозможува да останете на вистинската температура.

  КАРАКТЕРИСТИКИ ЗА ОСЛОБОДУВАЊЕ ПОТ

  Ве одржува суви за време на вашите тренинзи.

   

   

   
  МЕКОСТМека и удобна компонента.
   

  ПОДДРШКА 

  Затворувањето на каросеријата обезбедува одлична контрола во текот на тренингот.

   

  ЕКОЛОШКИОТ ДИЗАЈН

  СЕ состои од 100% рециклирани навои од полиестер.

ден969,00Price
Величина
Боја: Црна

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0