МАШКИ ПАТИКИ ЗА ТРЧАЊЕ Kalenji

МАШКИ ПАТИКИ ЗА ТРЧАЊЕ Kalenji

Патики за секојдневна употреба, лесни и удобни за секоја намена во секојдневниот живот.

Специјалната пена ги прави удобни и лесни. Гумените потпори под основата обезбедуваат одлични својства против лизгање.

 • Дополнителни информации

  СТАБИЛНОСТ

  Гумен слој за добар ЗАФАТ.

  АНТИ-ШОК

  Ева пена KALENSOL за шок апцорпција и поголема удобност.

  СТАБИЛНОСТ

  Специјална гума за одлична отпорност на лизгање.

  ТЕЖИНА

  245 грама за број 43

ден1.399,00Price
Број
Боја: Црна

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0