МАШКИ ПАНТАЛОНИ ЗА КАЧУВАЊЕ НА КАРПА COMFORT II SIMOND

МАШКИ ПАНТАЛОНИ ЗА КАЧУВАЊЕ НА КАРПА COMFORT II SIMOND

Нашиот тим ги дизајнираше овие флексибилни панталони за оние што бараат удобност за време на качувањето. Многу погодни, трајни и флексибилни панталони кои не ја ограничуваат слободата на движење.

 • СПЕЦИФИКАЦИИ

  ОТПОРНОСТ НА АБЕЊЕ
  Многу издржлив памук (265g / m²).

  СЛОБОДА НА ДВИЖЕЊЕ
  Флексибилна ткаенина: 2% еластан.
  Дополнителна ткаенина помеѓу нозете и во делот на колената.

  КОМПАТИБИЛНОСТ
  Флексибилност кај половината за да одговара на безбедносниот ремен.

  ЏЕБОВИ

  4 џебови.

ден1.999,00Price
Величина
Боја: Сина

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0