МАШКА ВИНД ЈАКНА ЗА ТРЧАЊЕ KALENJI

МАШКА ВИНД ЈАКНА ЗА ТРЧАЊЕ KALENJI

Овој шушкавец обезбедува заштита од дожд и ветер благодарение на неговите водоотпорни компоненти. Вклучува 2 џебови со патент.

 • Дополнителни информации

  ВОДООТПОРНОСТ
   Заштита од дожд и ветер благодарение на водоотпорните компоненти. 
   
  ДИШЛИВОСТ
  Има 2 отвори под рака за да се олесни циркулацијата на воздухот.

  ФЛЕКСИБИЛНОСТ

  Овозможува поголема погодност и удобност при вашите движења благодарение на еластичната ткаенина

  ЛЕСНОТИЈА

  Лесната и мазна ткаенина ви дава максимална удобност

ден1.649,00Price
Величина
Боја: Сива

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0