ШОРЦЕВИ ЗА ТРЧАЊЕ RUN DRY+ NIGHT

ШОРЦЕВИ ЗА ТРЧАЊЕ RUN DRY+ NIGHT

Наменето за мажи кои џогираат на топло време .Понесете го вашиот телефон со себе во специјалниот џеб! Лесни и дишливи, овие уникатно дизајнирани шорцеви ќе бидат неопходни за вашeто вежбање и џогирање.

 • Дополнителни информации

  ФУНКЦИЈА ЗА ОСЛОБОДУВАЊЕ ОД ПОТ
  Ја апсорбира и ја спроведува потта низ материјалот.

   БРЗО СУШЕЊЕ

   Шорцеви синтетичка ткаенина која обезбедува брзо сушење.

  ЛЕСНОТИЈА

  Лесната и мазна ткаенина ви дава максимална удобност

  ФЛЕКСИБИЛНОСТ

  Овозможува поголема погодност и удобност при вашите движења благодарение на еластичната ткаенина

ден959,00Price
Величина
Боја: Сива

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0