МАШКИ ПАТИКИ ЗА ТРЧАЊЕ Kalenji

МАШКИ ПАТИКИ ЗА ТРЧАЊЕ Kalenji

Дизајнирани за спортисти кои штотуку започнаа да трчаат. Овие патики комбинираат удобност и леснотија за прифатлива цена, што ги прави идеални за започнување со обука за трчање.

 • Дополнителни информации

   ТЕЖИНА
  Многу лесни чевли: 180 g за 43

  АМОРТИЗАЦИЈА

  Апсорбира удари при трчање.

  УДОБНОСТ

  Лесна структура и флексибилна компонента во предниот дел на стапалото

  ПОДДРШКА

  Задните потпирачи и синтетичките ленти овозможуваат подобар зафат на стапалото.

   

ден1.099,00Price
Боја: Сива
Број

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0