МАШКИ ЕЛЕК ЗА ТРЧАЊЕ WARM +

МАШКИ ЕЛЕК ЗА ТРЧАЊЕ WARM +

Овој елек ќе ви биде неопходен при тренинг на студено време.Наменет е и за секојдневна употреба .

 • Дополнителни информации

  ТОПЛИНСКА ИЗОЛАЦИЈА

  Добрата изолација спречува вашето тело да се излади на студени денови.

  СИГУРНОСТ

  Елекот има два џебови со тоа што ке се бидете безбеди за вашите предмети 

  ВЕНТИЛАЦИЈА

  Обезбедува вентилација на телото

  ЛЕСНОТИЈА

  Лесната и мазна ткаенина ви дава максимална удобност

   
ден2.049,00Price
Величина
Боја: Црна

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0