МАШКИ ТРЕНЕРКИ ЗА ТРЧАЊЕ KALENJI

МАШКИ ТРЕНЕРКИ ЗА ТРЧАЊЕ KALENJI

Наменети за ладно време. Удобни топли направени од мек мателијал кој не дозволува иритирање на кожата.Во студените денови овој производ ќе ви биде неопходен.

 • Дополнителни информации

   
  ТОПЛИНСКА ИЗОЛАЦИЈА
   Главната компонента ви овозможува да останете на вистинската температура.
  ЛЕСНОТИЈА

  Лесната и мазна ткаенина ви дава максимална удобност

   ДИШЛИВОСТ

  Има зона за вентилација што обезбедува ефикасна циркулација на воздухот.

   МЕКОСТ

  Мека и удобна компонента која дозволува да се чуствувате удобно.

  СИГУРНОСТ

  Постои џеб за паметни телефони што го штити телефонот од пот.

ден1.439,00Price
Величина
Боја: Црни

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0