МАШКИ ЧОРАПИ ЗА ТРЧАЊЕ KALENJI

МАШКИ ЧОРАПИ ЗА ТРЧАЊЕ KALENJI

Овие чорапи се дизајнирани за подобра заштита на глуждот и подобра рамнотежа за време на трчањето.

 • Дополнителни информации

  ОТПОРНОСТ НА ЛИЗГАЊЕ 
  Материјал кој спречува лизгање за време на вашите активности.
   
  СПРЕЧУВАЊЕ НА ИРИТАЦИЈА 
  Специјална плетка која го намалува ризикот од собирање на вода во пределот на петите и прстите.
   
  СИГУРНОСТ
  Благодарение на одличната структура и еластичноста, го штити зглобот.

  ФУНКЦИЈА ЗА ОСЛОБОДУВАЊЕ ОД ПОТ
  Останете суви благодарение на дишлива и лесно сушлива ткаенина.  

  ЛЕСНОТИЈА

  Лесната и мазна ткаенина ви дава максимална удобност

ден369,00Price
Величина
Боја: Сива

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0