МАШКИ ВОДООТПОРЕН ДУКСЕР ЗА ТРЧАЊЕ

МАШКИ ВОДООТПОРЕН ДУКСЕР ЗА ТРЧАЊЕ

Нашите дизајнери ја дизајнираа оваа јакна за најдобро да ве заштитат од студот за време на вашиот тренинг и трки. Овој производ ќе ви бидете неопходен за вашите тренинзи во ветровито и дождливо време . Има џеб со патент каде што може да си ги сместите вашите лични ствари.
 

 • Дополнителни информации

   
   ДИШЕЛИВОСТ 

  Има 2 отвори под рака за да се олесни циркулацијата на воздухот.

   

  ВЕНТИЛАЦИЈАТА

  Овозможува циркулација на воздухот со помош на поштенски страни од страните и центарот

  ВОДООТПОРНА

  Структура на специјална компонента која обезбедува заштита од ветер

  ФЛЕКСИБИЛНОСТ

  Овозможува поголема погодност и удобност при вашите движења благодарение на флексибилната ткаенина

   

   

ден1.959,00Price
Величина
Боја: Црна

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0