МАШКИ ДУКСЕР СОФТШЕЛ

МАШКИ ДУКСЕР СОФТШЕЛ

Нашите дизајнери ја дизајнираа оваа јакна за најдобро да ве заштитат од студот за време на вашиот тренинг и трки. Овој производ ќе ви бидете неопходен за вашите тренинзи во ветровито и дождливо време . Има џеб со патент каде што може да си ги сместите вашите лични ствари.

 • Дополнителни информации

  ТОПЛИНСКА ИЗОЛАЦИЈА
  Иновативна компонента со алуминиумска компонента која одржува топлина и го намалува ветерот.
   
  ЛЕСНОТИЈА
  260 g
   
  ВОДООТПОРНА
  Специјална компонента која обезбедува заштита од ветер
   
  ВЕНТИЛАЦИЈАТА
  Овозможува циркулација на воздухот со помош на поштенски страни од страните и центарот
   
  ВОДООТПОРНОСТ
  Благодарение на одликата што отпаѓа на водата, ве штита од  дожд.
ден3.249,00Price
Величина
Боја: Црна

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0