МАШКИ ХЕЛАНКИ ЗА ТРЧАЊЕ KALENJI

МАШКИ ХЕЛАНКИ ЗА ТРЧАЊЕ KALENJI

Ние ги дизајниравме овие хеланки за мажи за џогирање во сезонски премини или топло време. Благодарение на нејзината компонента што може да дише, оваа хеланка за трчање совршено апсорбира пот. Има и клучен внатрешен  џеб каде можете да го ставите вашиот телефон.

 • Дополнителни информации

  ФУНКЦИЈА ЗА ОСЛОБОДУВАЊЕ ОД ПОТ

  Овој производ содржи корисни компоненти кои ја апсорбираат и ја исфрлаат потта со тоа што се овозможува да останете суви благодарение на дишлива и лесно сушлива ткаенина

  СИГУРНОСТ

  При овој производ може да се чуствувате безбедно благодарение на џеб со патент со тоа што го штити вашиот телефон од потта за време на тренингот

  СВОЈСТВО ЗА БРЗО СУШЕЊЕ

  Синтетички материјал кој обезбедува брзо сушење на вашето тело

  ФЛЕКСИБИЛНОСТ

  Овозможува поголема погодност и удобност при вашите движења благодарение на флексибилната ткаенина

   
   

   

   
   
ден1.349,00Price
Величина
Боја: Тегет

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0