МАШКА БЛУЗА ЗА ТРЧАЊЕ KALENJI

МАШКА БЛУЗА ЗА ТРЧАЊЕ KALENJI

Оваа маица со ракави со долги ракави е дизајнирана за мажи кои вежбаат џогирање на ладно време за време на сезонските периоди. Овој производ ќе ви бидете неопходен за вашите тренинзи за трчање во ветровито и дождливо време . Има патент џеб  каде што може да си ги сместите вашите лични ствари.
 

 • Дополнителни информации

  ФУНКЦИЈА ЗА ОСЛОБОДУВАЊЕ ОД ПОТ
  Материјалот на производот поседува компоненти со што ја апсорбираат потта. Останете суви благодарение на дишлива и лесно сушлива ткаенина. флексибилна , обезбедува поголема практичност и удобност при вашите движења.
   

  СВОЈСТВО ЗА БРЗО СУШЕЊЕ 

   синтетички материјал кој обезбедува брзо сушење.

  ФЛЕКСИБИЛНОСТ

  Овозможува поголема погодност и удобност при вашите движења благодарение на флексибилната ткаенина

   
   
ден119,99Price
Величина
Боја: Сина

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0