МАШКИ 3/4 ХЕЛАНКИ KALENJI

МАШКИ 3/4 ХЕЛАНКИ KALENJI

Овие хеланки се погодни за сезонски период, како и за топли временски услови.Благодарение на неговата компонента што може да дише , оваа 3/4 хеланка за трчање одлично ја абсорбираат потта. Има и внатрешен џеб каде што можете да се чуствуваат вашите лични предмети на сигурно.

 • Дополнителни информации

  КАРАКТЕРИСТИКИ ЗА ОСЛОБОДУВАЊЕ ОД ПОТ 
  Ја апсорбира и исфрла потта благодарение на дишливата и лесно сушлива ткаенина. Флексибилни, обезбедуваат поголема практичност и удобност при вашите движења.

  СИГУРНОСТ

  Овој производ има внатрешен џеб за вашите клучеви и обезбедува одлична контрола во текот на тренингот.

  КАРАКТЕРИСТИКИ ЗА БРЗО СУШЕЊЕ 
  Овој производ има  синтетички материјал кој обезбедува брзо сушење и ви дозволува да се чуствувате суви.

  ЛЕСНОТИЈА

  Лесната и мазна ткаенина ви дава максимална удобност

  ФЛЕКСИБИЛНОСТ

  Овозможува поголема погодност и удобност при вашите движења благодарение на флексибилната ткаенина

   

   

ден859,00Price
Величина
Боја: Црна

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0