МАШКА БЛУЗА ЗА ТРЧАЊЕ KIPRUN

МАШКА БЛУЗА ЗА ТРЧАЊЕ KIPRUN

Нашите дизајнери го дизајнираа овој производ за трчање во ладно време.Оваа маица е многу удобна поради отсуството на странични рабови. Флексибилна , обезбедува поголема практичност и удобност при вашите движења. Создава ефект на втора кожа. 

 • Дополнителни информации

  ТОПЛИНСКА ИЗОЛАЦИЈА 
  Заштитува од студен воздух од 10 ° C до 20 ° C со тоа што прави да се чуствувате топло.

  ФУНКЦИЈА ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ПОТ

   Компонента што ја апсорбира потта. Останете суви благодарение на дишлива и лесно сушлива ткаенина.

  ВЕНТИЛАЦИЈА

  Преку добрата ткаенина на овој материјал се обезбедува вентилација на телото

   

   
   

   

   
   
ден1.599,00Price
Величина
Боја: Тегет

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0