МАШКИ КРАТКИ ХЕЛАНКИ KALENJI

МАШКИ КРАТКИ ХЕЛАНКИ KALENJI

Овој производ е наменет за топлите денови. Не дозволуваат потење и спречуваат иритација. Добри еластични хеланки кои не се подигнуваат нагоре.

 • Дополнителни информации

  ДИШЛИВОСТ
  Ја апсорбираат и исфрлаат потта нанадвор.
  ПРАКТИЧНОСТ
  Внатрешниот џеб ти овозможува да ги носите вашите клучеви.
   

   

   
  БРЗО СУШЕЊЕ СВОЈСТВА НАсинтетички материјал кој обезбедува брзо сушење.
   

   ПОДДРШКА 

  Затворувањето на каросеријата обезбедува одлична контрола во текот на тренингот.
   

   ЕКОЛОШКИОТ ДИЗАЈН СЕ состои од 100% рециклирани навои од полиестер.

ден859,00Price
Величина
Боја: Црна

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0