МАШКИ ХЕЛАНКИ ЗА ТРЧАЊЕ KIPRUN KALENJI

МАШКИ ХЕЛАНКИ ЗА ТРЧАЊЕ KIPRUN KALENJI

Нашите дизајнери за трчање го дизајнираа овој производ за вашите вежби во ладно време.Со својот иновативен беспрекорен дизајн, овие хеланки за трчање спречуваат иритација на највисоко ниво.

 • Дополнителни информации

  АНТИ-ИРИТАЦИЈА
  Беспрекорна структура помеѓу нозете го спречува триењето.
   

  ФУНКЦИЈА ЗА ОСЛОБОДУВАЊЕ ОД ПОТ
  Останете суви благодарение на дишлива и лесно сушлива ткаенина.  
  флексибилна , обезбедува поголема практичност и удобност при вашите движења.

   
  ТОПЛИНСКА ИЗОЛАЦИЈА
  Компонентата овозможува да работи на температури повисоки од 10 ° С.
  ПРАКТИЧНОСТ
  Џеб за телефон со патент (димензии: 14 см X 7см) и џеб за клучеви

  ЛЕСНОТИЈА

  Лесната и мазна ткаенина ви дава максимална удобност

  ФЛЕКСИБИЛНОСТ

  Овозможува поголема погодност и удобност при вашите движења благодарение на флексибилната ткаенина

ден2.299,00Price
Боја: Црна
Величина

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0