ЖЕНСКИ ШОРЦЕВИ ЗА ТРЧАЊЕ KALENIJ

ЖЕНСКИ ШОРЦЕВИ ЗА ТРЧАЊЕ KALENIJ

Наменето за жени кои џогираат на топло време.Благодарение на флексибилната компонента и широкиот појас на половината, овие шорцеви нудат максимална удобност за време на џогирањето во текот на летото. Можете да ги носите вашите лични работи со вас во џебот со патент на задниот дел.

 • Дополнителни информации

  ДИШЛИВОСТ
  Ја отстранува потта  за да го одржите вашето тело суво

  ЕЛАСТИЧНОСТ

  Флексибилни ткаенина (14% еластин) овозможува слобода на движење.

  ЛЕСНОТИЈА

  Лесната и мазна ткаенина ви дава максимална удобност

ден699,00Price
Величина
Боја: Црна

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0