ЖЕНСКИ ШОРЦЕВИ СО ХЕЛАНКИ 2IN1

ЖЕНСКИ ШОРЦЕВИ СО ХЕЛАНКИ 2IN1

Идеални за трчање со вклучени хеланки за оние кои бараат комбинација на сигурност и леснотија. Производ што ќе ве натераат да се чувствувате добро.

 • Дополнителни информации

  ФУНКЦИЈА ЗА ОСЛОБОДУВАЊЕ ОД ПОТ
  Останете суви благодарение на дишлива и лесно сушлива ткаенина. 

  ПРАКТИЧНОСТ

  Џеб од патент (15 X 7 см) можете да ги носите вашите лични работи.

  АНТИ-ИРИТАЦИЈА

  Беспрекорна структура помеѓу нозете овозможува одлична удобност

  ПОДДРШКА

  Широк ластик на половината
ден1.549,00Price
Величина
Боја: Црна

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0