ЖЕНСКИ ТОП ЗА ФИТНЕС 3-ВО-10 ДОМИОС 520

ЖЕНСКИ ТОП ЗА ФИТНЕС 3-ВО-10 ДОМИОС 520

Овој спортски топ е дизајниран од нашиот тим за да не пропуштите никаков фитнес и кардио тренинг.

Можете да го носите на повеќе начини како топ,или како спортска маица
Комбинирајте по ваша желба.
 

 • Дополнителни информации

  ФУНКЦИЈА ЗА ОСЛОБОДУВАЊЕ ПОТ

  Останете суви благодарение на ткаенината што дише и лесно се суши

  ЛЕСНОТИЈА 

  Лесната и мазна ткаенина ви дава максимална удобност

  ФЛЕКСИБИЛНОСТ 

  Овозможува поголема удобност при вашите движења благодарение на флексибилната ткаенина.

  ВЕНТИЛАЦИЈА

  ткаенината што дише на грб,ја ослободува по најдобар пат

ден639,00Price
Број
Боја

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0