ЖЕНСКИ СПОРТСКИ ГРАДНИК 900 ДОМИОС

ЖЕНСКИ СПОРТСКИ ГРАДНИК 900 ДОМИОС

Како ентузијасти за фитнес кардио, ние го дизајниравме овој производ за вашите вежби за кардио-фитнес со висок интензитет. Максимален зафат, заоблени гради и корсет ефект. Идеално за ентузијасти за фитнес.
 

 • Дополнителни информации

  ПОДДРШКА НА ГРАДИТЕ

  Висок степен ан поддршка на градите при интензивни вежби

  ФУНКЦИЈА ЗА ОСЛОБОДУВАЊЕ ОД ПОТ
  Останете суви благодарение на дишливата и лесно сушлива ткаенина.

  ЛЕСНОТИЈА
  Лесната и мазна ткаенина ви дава максимална удобност

  ВЕНТИЛАЦИЈА

  Специјален материјал кој обезбедува вентилација на телото

   

   


   

ден1.249,00Price
Број
Боја: Црна

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0