ЖЕНСКА БЛУЗА ЗА ТРЧАЊЕ RUN WARM KALENJI

ЖЕНСКА БЛУЗА ЗА ТРЧАЊЕ RUN WARM KALENJI

Ние ја дизајниравме оваа дуксерка со долги ракави за да ве заштитиме од студот за време на вежбањето. Има висока јака за одржување на топлината. Додатоци под пазувите за ефикасно отстранување на пот. 

  • Дополнителни информации

    ТОПЛИНСКА ИЗОЛАЦИЈА
    Главната компонента ви овозможува да останете на идеална температура.

    ДИШЛИВОСТ

    Полиестерска мрежа: отстранува вишок пот за време на трчање.

ден1.499,00Price
Величина
Боја

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0