ЖЕНСКИ ДУКСЕР ЗА ФИТНЕС 500 ДОМИОС

ЖЕНСКИ ДУКСЕР ЗА ФИТНЕС 500 ДОМИОС

Нашиот тим го дизајнираше овој дуксер за да не пропуштите никакви фитнес и кардио сесии!
Има перфорирана ткаенина во пределот на грбот за поголема дишливост!
 

  • Дополнителни информации

    Функција за ослободување од потта поради дишливиот и брзо сушлив материјал
    Флексибилна ткаенина, обезбедува поголема практичност и удобност при вашите движења.
    Лесен материјал кој овозможува максимална удобност
     

ден1.499,00Price
Број
Боја: Црна

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0