ЖЕНСКИ ПАТИКИ ЗА ТРЧАЊЕ/ ЏОГИНГ RUN COMFORT KALENJI

ЖЕНСКИ ПАТИКИ ЗА ТРЧАЊЕ/ ЏОГИНГ RUN COMFORT KALENJI

Нашите дизајнерски тимови ги дизајнираа овој модел на патики со цел да им овозможат на вашите нозе уникатна удобност кога трчате по патот / нерамна површина . Овој моедл на патики за трчање нуди удобност, флексибилност, мекост и зафат!

 • Дополнителни информации

  АМОРТИЗАЦИЈА
  Апсорбира удари при трчање и рамномерно ги распределува вибрациите .
   
  УДОБНОСТ
  Лесна структура и флексибилна компонента во предниот дел на стапалото.
   
  ПОДДРШКА
  Задните потпирачи и синтетичките ленти на ѓонот овозможуваат подобар зафат на стапалото.
   
ден1.799,00Price
Боја: Црна
Број

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0