ЖЕНСКИ ШОРЦЕВИ ЗА ФИТНЕС 100 ДОМИОС

ЖЕНСКИ ШОРЦЕВИ ЗА ФИТНЕС 100 ДОМИОС

Впуштете се на фитнес тренинг со овие хеланки што ги разви нашиот тим за вас! И покрај тоа што се припојуваат на телото, дишливиот материјал обезбедува одлична удобност!

 • Дополнителни информации

  ФУНКЦИЈА ЗА ОСЛОБОДУВАЊЕ ОД ПОТ
  Останете суви благодарение на дишлива и лесно сушлива ткаенина. 

   ЛЕСНОТИЈА

  Лесната и мазна ткаенина која ви дава максимална удобност

  ВЕНТИЛАЦИЈА

  Преку добрата ткаенина на овој материјал се обезбедува вентилација на телото

   

ден479,00Price
Број
Боја: Црна

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0