ЖЕНСКИ ХЕЛАНКИ ЗА ФИТНЕС 900 ДОМИОС

ЖЕНСКИ ХЕЛАНКИ ЗА ФИТНЕС 900 ДОМИОС

Развиена од нашиот тим за фитнес тренинг со висок интензитет. Имаат елегантен и заоблен дизајн кој помага во обликување на нозете и материја кој ја намалува иритацијатата. Има заден џеб за телефонот.
 

 • Дополнителни информации

  Функција за ослободување од потта поради дишливиот и брзо сушлив материјал.
  Овозможуваат поголема слобода и удобност во вашите движења благодарение на флексибилната ткаенина.
  Непроѕирен материјал.
   Анти-иритантни материјал за первенција на итирација на кожата.
   

ден1.499,00Price
Број
Боја: Црна

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0