ЖЕНСКИ ХЕЛАНКИ ЗА ФИТНЕС 500 ДОМИОС

ЖЕНСКИ ХЕЛАНКИ ЗА ФИТНЕС 500 ДОМИОС

Овие хеланки се дизајнирани од нашиот тим за да не пропуштите ниеден фитнес и кардио тренинг.
Хеланки од кои не можете да се откажете: тоа се нашите најпопуларни хеланки што ги обликуваат линиите на вашето тело со корсет ефект на половината. Овозможува максимална удобност благодарение на ткаенината што дише! 
 

 • Дополнителни информации

  Функција за ослободување од потта поради дишливиот и брзо сушлив материјал
   Флексибилна ткаенина, обезбедува поголема практичност и удобност при вашите движења
  Страничен џеб каде што можете да го ставите вашиот 
  Непроѕирен материјал
   

ден1.399,00Price
Број
Боја: Црна

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0