ЖЕНСКИ ЦРНИ СПОРТСКИ ХЕЛАНКИ / ФИТНЕС КАРДИО 120 7/8 ДОМИОС

ЖЕНСКИ ЦРНИ СПОРТСКИ ХЕЛАНКИ / ФИТНЕС КАРДИО 120 7/8 ДОМИОС

Впуштете се на фитнес тренинг со овие хеланки што ги разви нашиот тим за вас!
Ние сме обожавател на овие хеланки: удобност, стил и практичност 
 

  • Дополнителни информации

    ФУНКЦИЈА ЗА ОСЛОБОДУВАЊЕ ПОТ
    Останете суви благодарение на дишлива и лесно сушлива ткаенина.  
    флексибилна ткаенина, обезбедува поголема практичност и удобност при вашите движења.
     

ден999,00Price
Боја
Број

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0