ЖЕНСКИ ХЕЛАНКИ ЗА ФИТНЕС 100 ДОМИОС

ЖЕНСКИ ХЕЛАНКИ ЗА ФИТНЕС 100 ДОМИОС

Впуштете се во фитнес тренингот со овие хеланки што ги разви нашиот тим за вас!

Тие се лесни за носење, овозможуваат слободно движење со нивната многу прифатлива, флексибилна и дишлива компонента која е неопходна за вашата фитнес облека.

  • Дополнителни информации

    Функција за ослободување од потта поради дишливиот и брзо сушлив материјал
    Флексибилна ткаенина, обезбедува поголема практичност и удобност при вашите движења.
    Непроѕирен материјал
     

ден669,00Price
Број
Боја: Црна

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0