ЖЕНСКИ ЦРНИ ПАТИКИ ЗА ТРЧАЊЕ - RUN CUSHION KALENJI

ЖЕНСКИ ЦРНИ ПАТИКИ ЗА ТРЧАЊЕ - RUN CUSHION KALENJI

Лесни и удобни, овие патики обезбедуваат одлична апсорпција на шок благодарение на меката пена и гумените компоненти на ѓонот. Одлични својства против лизгање.

 

 • Дополнителни информации

  СТАБИЛНОСТ

  Гумен слој за добар ЗАФАТ.

  АНТИ-ШОК

  Ева пена KALENSOL за шок апцорпција и поголема удобност.

  СТАБИЛНОСТ

  Специјална гума за одлична отпорност на лизгање.

  ТЕЖИНА

  205 грама за број 39

ден1.699,00Price
Број
Боја: Црна

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0