ЖЕНСКИ ПАТИКИ ЗА ТРЧАЊЕ/ЏОГИНГ RUN CUSHION KALENJi

ЖЕНСКИ ПАТИКИ ЗА ТРЧАЊЕ/ЏОГИНГ RUN CUSHION KALENJi

 Благодарение на мултифункционалниот ѓон, ви овозможуваат комотно трчање по патишта и патеки. Дизајнот CS и EVA ѓонот нудат одлична апсорпција од удар.

 • Дополнителни информации

  АМОРТИЗАЦИЈА
  Апсорбира удари при трчање.

  УДОБНОСТ
  Лесна структура и флексибилна компонента во предниот дел на стапалото

  ПОДДРШКА
  Задните потпирачи и синтетичките ленти овозможуваат подобар зафат на стапалото.

   

ден1.899,00Price
Боја: Тиркизна
Број

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0