ЖЕНСКИ МАИЦА ЗА КАЧУВАЊЕ НА КАРПА SIMOND

ЖЕНСКИ МАИЦА ЗА КАЧУВАЊЕ НА КАРПА SIMOND

Нашиот тим го дизајнирање овој призвод за оние што бараат удобна маица која не го ограничува движењето за време на качување по карпи. Мешавината на флексибилно и меко предиво ја зголемува удобноста и пријатноста на материјалот.

  • СПЕЦИФИКАЦИИ

    СЛОБОДА НА ДВИЖЕЊЕ
    Флексибилна ткаенина (4% еластан) 
    МЕКОСТ
    Употребата на памук прави да се чувствувате меко и удобно

ден1.049,00Price
Величина
Боја: Тегет

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0