ЖЕНСКИ ХЕЛАНКИ ЗА ФИТНЕС 7/8 ДОМИОС 500

ЖЕНСКИ ХЕЛАНКИ ЗА ФИТНЕС 7/8 ДОМИОС 500

Овие 7/8 хеланки се дизајнирани од нашиот тим за да не пропуштите никаков фитнес и кардио тренинг. Лесната ткаенина нуди максимална удобност: можете дури и да заборавите дека е на вас!
 

 • Дополнителни информации

  ФУНКЦИЈА ЗА ОСЛОБОДУВАЊЕ ПОТ
  Останете суви благодарение на дишлива и лесно сушлива ткаенина. 


  ЛЕСНОТИЈА

  Лесната и мазна ткаенина ви дава максимална удобност

  ФЛЕКСИБИЛНОСТ

  Овозможува поголема погодност и удобност при вашите движења благодарение на флексибилната ткаенина

  ВЕНТИЛАЦИЈА

  Преку добрата ткаенина на овој материјал се обезбедува вентилација на телото

   

   

ден1.099,00Price
Број
Боја

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0