ЖЕНСКИ СПОРТСКИ ХЕЛАНКИ / ФИТНЕС КАРДИО 120 ДОМИОС

ЖЕНСКИ СПОРТСКИ ХЕЛАНКИ / ФИТНЕС КАРДИО 120 ДОМИОС

Бидете фит со овие хеланки развиени од нашиот тим! Ние сме најголеми обожаватели, а веруваме и виде ќе се заљубите во овие хеланки поради добноста, стилот и практичноста.
 

 • Дополнителни информации

  ДИШЛИВОСТ

  Функција за ослободување од потта поради дишливиот и брзо сушлив материјал

  КОМФОР
  Флексибилна ткаенина, обезбедува поголема практичност и удобност при вашите движења.
   

ден1.199,00Price
Број
Боја: Црно-сива

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0