ЖЕНСКИ ХЕЛАНКИ ЗА ТРЧАЊЕ KALENJI

ЖЕНСКИ ХЕЛАНКИ ЗА ТРЧАЊЕ KALENJI

Овие хеланки се дизајнирани да ве заштитат од студот за време на вежбање на температура помеѓу -5 ° C / 0 ° C. Идеални се за вашите активности за џогинг во зима заради нивната мекост и топлинска изолација. Практични со 2  џебови за да ги понесете своит елични предмети на трчање и се многу удобни за носење.

 • Дополнителни информации

  ТОПЛИНСКА ИЗОЛАЦИЈА
  Овозможува одлична заштита од студ благодарение на главната ткаенина.
  ДИШЛИВОСТ

  Преку добрата ткаенина на овој материјал се обезбедува вентилација и дишливост

   СИГУРНОСТ
  Овие хеланки имаат по два џебови за вашите предмети 

   АНТИ-ИРИТАЦИЈА

  Специјален материјал меѓу нозете овозможува одлична удобност и го спречува триењето.

   ПОДДРШКА

  Широк ластик на половината за подобро прицврстување при интензивни активности.
ден1.499,00Price
Величина
Боја

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0