ЖЕНСКИ ТОП ЗА ФИТНЕС ДОМИОС 500

ЖЕНСКИ ТОП ЗА ФИТНЕС ДОМИОС 500

Овој спортски топ е дизајниран од нашиот тим за целосно да се препуштите на фитнес или кардио тренинг. Сите би го посакале овој модерен спортски топ. Лесната и дишлива ткаенина ви дава максимална удобност!
 

 • Дополнителни информации

  ФУНКЦИЈА ЗА ОСЛОБОДУВАЊЕ ПОТ
  Останете суви благодарение на дишлива и лесно сушлива ткаенина. 

  ВЕНТИЛАЦИЈА

  Структурата на материјалот овозможува дишење на телото и остранување на пот

  ЛЕСНОТИЈА

  лесната и мазна ткаенина ви дава максимална удобност!

  ФЛЕКСИБИЛНОСТ

  флексибилна ткаенина, таа обезбедува поголема практичност и удобност при вашите движења.

ден749,00Price
Број
Боја: Розево-бела

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0