ЖЕНСКИ ТОП ЗА ФИТНЕС ДОМИОС 120

ЖЕНСКИ ТОП ЗА ФИТНЕС ДОМИОС 120

Препуштете се на фитнес тренинг со овој спортски топ создаден за вас од страна на нашиот тим!

Сите ќе ја посакаат оваа трендовска спортска маица со двоен материјал и графички принтови.Добрата ткаенина овозможува ослободување од пот и вентилација на телото.

 • Дополнителни информации

  ФУНКЦИЈА ЗА ОСЛОБОДУВАЊЕ ПОТ
  Останете суви благодарение на дишлива и лесно сушлива ткаенина. 

  ВЕНТИЛАЦИЈА

  Преку добрата ткаенина на овој материјал се обезбедува вентилација на телото

  ФЛЕКСИБИЛНОСТ

  Овозможува поголема погодност и удобност при вашите движења благодарение на флексибилната ткаенина

  ЛЕСНОТИЈА

  Лесната и мазна ткаенина ви дава максимална удобност

ден649,00Price
Боја: Розева
Број

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0