ЖЕНСКИ ПАТИКИ ЗА ТРЧАЊЕ/ЏОГИНГ SİYAH KALENJI

ЖЕНСКИ ПАТИКИ ЗА ТРЧАЊЕ/ЏОГИНГ SİYAH KALENJI

Барате повеќе рамнотежа додека трчате? Нашиот дизајнерски тим го дизајнираше овој лесен и избалансиран модел на патики, кој покрај својата леснотија, нуди одлична стабилност и амортизација, овозможувајќи ви да преминете милји кога тренирате!

 • Дополнителни информации

  АМОРТИЗАЦИЈА
  До 1000 км со дизајн на К-ринг и Калензол ѓон 
   
  СТАБИЛНОСТ
  Овозможува поголема стабилност благодарение на широката подлошка на основата. Спречува лизгање на влажни површини.
   
  ЛЕСНОТИЈА
  Лесни компоненти за вашите чекори да бидат уште полесни. 240 g за број 39.
   
   
ден1.699,00Price
Боја: Црна
Број

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0