ЖЕНСКИ ПАТИКИ ЗА ТРЧАЊЕ/ЏОГИНГ KADIN GRİ KALENJI

ЖЕНСКИ ПАТИКИ ЗА ТРЧАЊЕ/ЏОГИНГ KADIN GRİ KALENJI

Ние го дизајниравме овој модел на патики за спортисти кои штотуку започнуваат да трчаат. Меката пена EVA ви овозможува апсорпција на шок, леснотија и удобност.

 • Дополнителни информации

  АНТИ-ШОК
  ЕВА пена што апсорбира шок  за време на трчањето.
   

   УДОБНОСТ

  Овозможуваат идеална удобност при трчање.
   
  ЛЕСНА ТЕЖИНА
  160 g за број 39
ден1.299,00Price
Боја: Сива
Број

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0