ЖЕНСКИ ГРАДНИК ЗА ТРЧАЊЕ KALENJI

ЖЕНСКИ ГРАДНИК ЗА ТРЧАЊЕ KALENJI

Добар е и за секојдневна употреба со неговата мекост на материјалот, еластичноста која не дозволува да се појави чуство на стегање и неудобност. Одговара на сите типови на женско тело.

 • Дополнителни информации

  ПОДДРШКА ЗА ГРАДИТЕ
  Обликувани корпи и ефикасна поддршка при интензивно движење за 44% 

  ФУНКЦИЈА ЗА ОСЛОБОДУВАЊЕ ОД ПОТ
  Останете суви благодарение на дишлива и лесно сушлива ткаенина. 

  НЕИРИТИРАЧКИ 

  Внатрешноста на корпите не предизвикува иритација 

  ЛЕСНОТИЈА

  Лесната и мазна ткаенина ви дава максимална удобност

  СЛОБОДА НА ДВИЖЕЊЕ

   Овозможува поголема погодност и удобност при вашите движења благодарение на еластичната ткаенина ќе можат да се чуствувате слободно 

   
ден1.399,00Price
Величина
Боја: Циклама

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0