ЖЕНСКИ ПАТИКИ ЗА ТРЧАЊЕ/ЏОГИНГ KIPRUN TRAIL XT7

ЖЕНСКИ ПАТИКИ ЗА ТРЧАЊЕ/ЏОГИНГ KIPRUN TRAIL XT7

Наменето за тркачи кои работат до 80 км вон-теренска обука, трчаат по груби и калливи патишта.Со својата силна контрола, апсорпција на шок и ефикасно одржување, XT7 се одлични и мултифункционални вонредени патики кој комбинираат високи перформанси, задоволство и безбедност.

 • Дополнителни информации

  СТАБИЛНОСТ
  Гумен слој од 4 мм за добар ЗАФАТ.

  АНТИ-ШОК
  Ева пена KALENSOL за шок апцорпција и поголема удобност.

  СТАБИЛНОСТ
  Специјална гума за одлична отпорност на лизгање.

ден1.799,00Price
Број
Боја: Црна

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0