ЖЕНСКА МАИЦА ЗА ФИТНЕС ДОМИОС 520

ЖЕНСКА МАИЦА ЗА ФИТНЕС ДОМИОС 520

Оваа маица е дизајнирана од нашиот тим за да не пропуштите никаков фитнес и кардио тренинг.
Оваа маица без ракави со рамен крој е дополнителна привлечна со своите шари. Лесната и дишлива ткаенина ви овозможува максимална удобност!
 

 • Дополнителни информации

  ФУНКЦИЈА ЗА ОСЛОБОДУВАЊЕ ПОТ
  Останете суви благодарение на дишлива и лесно сушлива ткаенина. 


  ВЕНТИЛАЦИЈА

  Преку добрата ткаенина на овој материјал се обезбедува вентилација на телото

  ФЛЕКСИБИЛНОСТ

   Овозможува поголема погодност и удобност при вашите движења благодарение на флексибилната ткаенина

ден899,00Price
Број
Боја

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0