ЖЕНСКА МАИЦА ЗА ФИТНЕС ДОМИОС 500

ЖЕНСКА МАИЦА ЗА ФИТНЕС ДОМИОС 500

Нашиот тим ја дизајнираше оваа кошула за да не пропуштите ниту еден фитнес и кардио тренинг!
Лесната и дишлива ткаенина ќе направи да се чувствувате удобно и пријатно!

 • Дополнителни информации

  ФУНКЦИЈА ЗА ОСЛОБОДУВАЊЕ  ПОТ
  Останете суви благодарение на дишлива и лесно сушлива ткаенина. 

  ВЕНТИЛАЦИЈА

  Преку добрата ткаенина на овој материјал се обезбедува вентилација на телото

  ФЛЕКСИБИЛНОСТ

  Овозможува поголема погодност и удобност при вашите движења благодарение на флексибилната ткаенина
  ЛЕСНОТИЈА

  Лесната и мазна ткаенина ви дава максимална удобност

   

ден719,00Price
Број
Боја: Црна

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0