ЖЕНСКА БЛУЗА ЗА ТРЧАЊЕ KALENJI

ЖЕНСКА БЛУЗА ЗА ТРЧАЊЕ KALENJI

Оваа блуза што ја брзо ја испушта потта ќе ве штити од студ при трчање на температура од 7 ° C до - 4 ° C.

 • Дополнителни информации

  ТОПЛИНСКА ИЗОЛАЦИЈА
  Главната компонента ви овозможува да останете на вистинската температура .

  ДИШЛИВОСТ

  Полиестер ткаенина која брзо ја ослободува потта.

  СЛОБОДА НА ДВИЖЕЊЕ
  Нуди одлични слободата на движење благодарение на 9% еластин.
  ГЛАВНА ТКАЕНИНА
  91% полиестер, 9% еластан
ден899,00Price
Величина
Боја

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0