ЖЕНСКА ДУКСЕР ЗА ТРЧАЊЕ KALENJI

ЖЕНСКА ДУКСЕР ЗА ТРЧАЊЕ KALENJI

Наменето за оние кои сакаат да бидат заштитени од студот додека трчаат. Овозможува идеална удобност помеѓу 4 ° C / 7 ° C.Запалива и топла јакна со дополнителна ткаенина под пазувите .Можете да ги носите личните работи во двата џебови.

 • Дополнителни информации

  ТОПЛИНСКА ИЗОЛАЦИЈА Главната компонента ви овозможува да останете на вистинската температура. Маскирани.
   

   ИЗДВОЕНА КАРАКТЕРИСТИКА на пот, ткаена полиестер: Пота што се формира во организмот.

   

   МОБИЛЕН со 2 zippered страна може да се стави вашите лични предмети безбедно џеб.

   

   СЛОБОДАТА НА ДВИЖЕЊЕ е Raglan ракавите за поголема слобода на движење

ден1.699,00Price

Повеќе

Охридска бр.50

Скопје, 1000, Р.Северна Македонија 

Тел: 070 643 191

Детали

Социјални мрежи

Мејлинг листа

Известување за специјални понуди

©2019 SPIKEX

0